Home » Inimesed

Inimesed

Direktor Merike Ojamaa 78 20 906
Õppenõustaja Aili Hollak 744 4461
Sekretär/infojuht Kristel Plakso 78 21 426/515 6587
Raamatukoguhoidja Meeli Palujõe 744 4443

Õpetajad

Merike Ojamaa Eesti keel, kirjandus merike@vtg.edu.ee
Aili Hollak Matemaatika aili@vtg.edu.ee
Pille Kulberg Eesti keel, kirjandus, kunst pille.kulberg@mail.ee
Tiit Vaher Geograafia, keemia tiitvaher@vtg.edu.ee
Halliki Karba Ajalugu, ühiskonnaõpetus halliki@hot.ee
Karin Kelder Vene keel karinkelder@hot.ee
Kersti Kukk Inglise keel kersti@vtg.edu.ee
Meeli Palujõe Saksa keel meeli.palujoe@gmail.com
Mai Joasoo Matemaatika mai@vtg.edu.ee
Ene Laane Bioloogia ene.laane@mail.ee
Marge Mürk Füüsika margemurk@gmail.com
Kristel Plakso Infotehnoloogia kristel@vtg.edu.ee
Lilia Vildo Muusika liliavildo@gmail.com